Súťaž trvá od 25.4. do 27.5.2019

Vyhrajte to najlepšie!

Každý týždeň ste v hre o skvelé výhry pre pravého fanúšika.

Začať súťažiť

AKO SA ZAPOJIŤ

1.

Kúpte súťažné balenie 8x Pilsner Urquell

2.

Zaregistrujte číslo bloku
a dátum nákupu

3.

Fandite našim hokejistom z celého srdca. Žrebujeme každý týždeň

VÝHRY PRE VÁS

Každý týždeň žrebujeme
1x podpísaný hokejový dres a 20x hokejový balíček

5x podpísaný dres

100x hokejový balíček

Tričko, vak a šál

ZAPOJTE SA DO SÚŤAŽE

Vyplňte formulár a zapojte sa do súťaže

Vaše údaje

* povinný údaj Blok si uschovajte pre prípad výhry

Ďakujeme za registráciu do súťaže. Nezabudnite sledovať zoznam výhercov, ktorý bude zverejnený na našej stránke.

ZOZNAM VÝHERCOV

1. Cena – Podpísaný dres

Jozef Sova

Dlhá nad Oravou

2. Cena – Hokejový balíček

Peter Piskla

Senica

Radovan Dudáš

Banská Bystrica

Daniela Štrbavá

Dlhá nad Oravou

Peter Peter

Trnava

Margita Urbanovská

Trnava

Dalibor Turay

Bratislava

Zuzana Hybska

Sása

Michal Rosenberg

Malachov

Jaroslav Halaj

Banská Bystrica

Michal Betak

Banská Bystrica

Lucia Dančaková Demská

Bratislava

Lukáš Mrva

Banská Bystrica

Miroslav Palka

Banská Bystrica

Ján Michalečko

Michalovce

Peter Hanusniak

Dolný Kubín

Michal Kašjak

Vrútky

Marián Vereš

Žiar nad Hronom

Jozef Sova

Dlhá nad Oravou

Margita Urbanovská

Trnava

Daniela Štrbavá

Dlhá nad Oravou

1. Cena – Podpísaný dres

Jozef Bartoš

Nové Zámky

2. Cena – Hokejový balíček

Viktoria Slavikova

Bratislava

Ján Soták

Vranov nad Topľou

Michal Mikuláš

Rajčany

Michal Molnar

Čaňa

René Piaček

Trnava

Erik Fábry

Nitra

Jakub Prekop

Bolešov

Roman Štrbavý ml.

Dlhá nad Oravou

Tomáš Doblej

Považská Bystrica

Radovan Dudáš

Banská Bystrica

Zoltán Tóth

Fiľakovo

Michal Nanko

Radošina

Milan Bukva

Martin

Peter Varecha

Bratislava

Matúš Porubský

Bratislava

Jozef Bartoš

Nové Zámky

Petr Munka

Nové Zámky

Andrej Dobiaš

Trenčianska Teplá

Jakub Dzugas

Bratislava

Vladimír Kovačič

Bratislava

1. Cena – Podpísaný dres

Petr Munka st.

Dvory nad žitavou

2. Cena – Hokejový balíček

Ján Soták

Vranov nad Topľou

Roman Štrbavý ml.

Dlhá nad Oravou

Juraj Zelíska

Kovarce

Monika Belejkanicova

Trebisov

Dávid Kleban

Stropkov

Miroslava Kudelásová

Bratislava

Michal Pavnica

Dlhá nad Oravou

Jozef Rokyta

Dubnica nad Vahom

Erika Olejnikova

Ružomberok

Matúš Martiška

Topolčany

Peter Kováč

Banská Bystrica

Miroslav Solar

Turany

Petr Munka

Nove Zamky

Petr Munka st.

Dvory nad žitavou

Adriana Hrkútová

Švošov

Mata Phamova

Brusno

Anka Pavúková

Brusno

Zuzka Doležajová

Banská Bystrica

Marta Buckulčíková

Banská Bystrica

Ján Marcinko

Šurany

1. Cena – Podpísaný dres

Mário Gunda

Žarnovica

2. Cena – Hokejový balíček

Boris Režný

Považská Bystrica

Jana Štrpková

Skačany

Filip Martiška

Topolčany

Jana Hrkútová

Švošov

Beata Phamová

Brusno

Róbert Lelko

Košice

Petra Mitnikova

Michalovce

Martin Seliga

Košice

Peter Varecha

Bratislava

Miroslav Olejník

Prešov

Eva Gabajova

Topolčany

Zuzana Martišková

Topolčany

Andrea Ferenczyová

Martin

Marika Pavúková

Brusno

Peter Kováč

Banská Bystrica

Robert Sedlacek

Hlohovec

Petr Munka

Nové Zámky

Erik Keckes

Kolta

Milan Bukva

Martin

Petr Munka st.

Dvory nad žitavou

1. Cena – Podpísaný dres

Marta Buckulcikova

Banská Bystrica

2. Cena – Hokejový balíček

Zuzana Martiskova

Topoľčany

Roman Pavlík

Kolárovo

Renata Gulova

Soboš

Janka Beracková

Kokava nad Rimavicou

Majka Zakopčanová

Dubová

Vladimír Sládeček

Nová Ves nad Žitavou

Igor Klimeš

Gbely

Michal Kašjak

Vrútky

Iveta Remišová

Prievidza

Viera Nepšinská

Lemešany

Miroslav Hutko

Martin

Peter Varecha

Bratislava

Štefan Kolenčík

Karlova Ves

Martin Tuleja

Ražňaňy

Dominik Sarik

Ondavské Matiašovce

Jozef Godal

Bratislava

Jana Strpkova

Skacany

Róbert Čopian

Smižany

Petr Munka

Nove Zamky

Dominik Sarik

Ondavské Matiašovce